Teknosor, Ayrıcalıklı Telefon Tamir Hizmeti Sunuyor !

01
Eki
Teknosor, Ayrıcalıklı Telefon Tamir Hizmeti Sunuyor !
Teknosor, Ayrıcalıklı Telefon Tamir Hizmeti Sunuyor !
  • TeknoSOR
  • 2702 Views
  • 0 Comment
  • CallFix Teknoloji Destek Servisi . cep telefon onarım . cep telefonu tamiri . garantisiz cep telefon tamiri . teknodestek . teknosor .

Türkiye’de öncü kişisel teknolojiler destek hizmetleri veren TeknoSOR birey ve kurumsal müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı koşullarda akıllı cep telefonu bakım, onarım, tamir ve teknoloji destek hizmetlerini tek noktadan sunuyor.

Garanti dışı teknik destek, tamir ve onarım taleplerinde yenilikçi ve çağdaş hizmet anlayışı ile hizmet veren TeknoSOR, cihaz arıza tespitinden, tamir ve tamir sonrası destek hizmetlerine kadar tüm süreçlerde müşteri ile kesintisiz iletişim ve bilgi aktarımı yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor. 

CallFix ve TeknoDestek paketi sahiplerine orjinal yedek parça ve işçilik ücretlerinde cazip indirim oranları uygulayarak, müşterilerine ekonomik çözümler sunuyor. 

TeknoSOR’un sunduğu hizmetler sayesinde tüketiciler sadece arıza tamir onarım konusunda değil, akıllı telefonlarını kullanırken yaşadıkları tüm yazılımsal problemler için de 365 gün 7×16 destek alabiliyorlar.

0 COMMENTS
LEAVE A COMMENT