Page title

Cryptolocker Virüsü Temizleme Servisimiz Hizmetinizde

Cryptolocker-virüsu

Genellikle e-posta üzerinden gelen eklentiler tıklandıktan sonra bulaşan CryptoLocker virüsü, sosyal mühendislik kullanarak bilindik firmaların fatura kopyalarına benzer bir posta göndererek virüsü bilgisayarınıza bulaştırır. Türkiye’de bilinen firmaların faturalarını yani; Türk Telekom, TTNET, Turkcell E-posta olarak alırsanız çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

cryptolocker-1

Bir ev veya işletme kullanıcısıysanız ve bir iletişim kutusu bilgisayarınızın dosyaları artık şifreledir ve onları geri almak için belirli bir süre içerisinde para ödemenizi istiyor ve bu süreyi aştığınızda ücret artıyorsa bu durumda endişeye mahal vermeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

cryptolocker-2

Uzantıları .encrypted, .ccc, .vvv,  .xxx, .ttt, .micro ,  .mp3,  .magic, .lol, .locky olan CryptoLocker virüsü, bilgisayar laboratuvarlarımızda alanında uzman olan ekibimiz ile geliştirilmiş şifre çözücüler ile şifreli dosyalarınız kısa bir süre içerisinde eski haliyle herhangi bir dosya kaybı yaşamadan kullanabilme imkanı sağlıyor.

Bilgisayardan virüsü silmiş olsanız bile şifrelenmiş dosyalarınızı kullanmanız mümkün olmayacaktır. Bize etkilenen 3 adetşifreli” dosyanızı (doc, xls, pdf vb. uzantılı) aşağıdaki e-posta adresine ek olarak gönderdikten sonra size geri dönüş sağlayacağız.

Teknodestek

Çağrı Merkezi

Telefon: 0850 532 23 33

uzman@teknosor.com.tr

11820