Teknoloji Altyapısı

Teknoloji Altyapısı

IVR Sistemi

bulut-santral
Alotech tarafından geliştirilmiş olan BULUT SANTRAL IVR sistemi, Bulut Bilişim mimarisi kullanılarak, ölçeklenebilir, yedekli, yüksek güvenlikli Enterprise – Level bir IVR altyapısıdır. Büyük çağrı merkezlerinde referansları olan bir sistemdir. Çoklu müşteri desteği mevcuttur.

http://www.alo-tech.com

.

CRM Sistemi

customer-service-design-workflow
Mi4Biz tarafıdan geliştirilmiş olan CRM sistemimiz, bir bildirim ve çağrı yönetimi portalidir. Bulut Bilişim mimarisinde, ölçeklenebilir, yedekli ve yüksek güvenlikli bir yapıda tasarlanmış, çoklu müşteri desteği olan bir sistemdir. Kurumsal çok sayıda referansı mevcuttur.

http://www.mi4biz.com/sustainable-customer-satisfaction.html

Bilgi Portali

bulut-bilisim

Bilgi Bankası,  Bulut Bilişim Mimarisinde tasarlanmış, TeknoSOR olarak  geliştirdiğimiz bir sistemdir. Yeni Teknolojilerle ilgili çözüme yönelik belge, doküman, eğitim içeriklerini indeksli olarak barındıran bu sistem, site arama sistemi üzerinden erişim sağlanır. Yeni teknolojilerle ilgili içerikler konu uzmanlarımız tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.

İnternet ve Güvenlik Altyapısı

internet-guvenlik

İki farklı internet sağlayıcısının yüksek hızlı Fiber Hatları üzerinden yedekli internet altyapısına sahibiz. Elektrik kesilmelerine karşı kesintisiz güç kaynağı ve jeneratör destekli enerji altyapımız mevcuttur. Bulut mimarisinde çalışan altyapımızla sürekliliği yüksek,  ölçeklenebilir bir altyapı ile hizmet vermekteyiz.