Kobilere Teknoloji Dopingi !

01
Eki
Kobilere Teknoloji Dopingi !
Kobilere Teknoloji Dopingi !
  • TeknoSOR
  • 5891 Views
  • 1 Comment
  • destek . kobi . teknoloji . teknosor .
Türk Telekom ASISTT, ZTE, TeknoSA gibi teknolojide marka olmuş şirketlerle iş ortaklığı yapan, TeknoSOR Teknoloji Danışmanlık Destekve Eğitim Hizmetleri Şirketi bilişim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetici ve teknik uzman kadrosuyla teknoloji destek hizmetleri alanında yeni ve yenilikçi hizmetler sunuyor.
ERZİNCAN (İHA) – Türk Telekom ASISTT, ZTE, TeknoSA gibi teknolojide marka olmuş şirketlerle iş ortaklığı yapan, TeknoSOR Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri Şirketi; bilişim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetici ve teknik uzman kadrosuyla teknoloji destek hizmetleri alanında yeni ve yenilikçi hizmetler sunuyor.29 Haziran 2012′de Londra’da gerçekleştirilen Contact Center World yarışmasında “En İyi Destek Hizmeti (Best HelpDesk Category)” kategorisinde dünya üçüncülüğü ödülüne layık görülen 11820 Teknoloji Destek Hattı projesinin mimarı ve iş ortağı olan TeknoSOR, yeni hizmetiyle bir ilke daha imza atacak.11820 Teknoloji Destek Hattı, TeknoSOR iş ortaklığı ile AssisTT bünyesinde Erzincan’da hizmet vermeye devam ediyor.Ekim 2013 tarihi itibariyle hizmete alınan yeni KOBİ Hizmet paketi hakkında bilgi veren TeknoSOR Genel Müdürü Fatih Boran BERBER; “Firmalara Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri veren bir yüksek teknoloji şirketiyiz. Bünyemizde kurduğumuz Teknoloji Çağrı Merkezi üzerinden; firmanızın karşılaştığı bilgisayar, mobil, internet, multi-medya ve web teknolojileriyle ilgili soru ve sorunlara tek noktadan danışmanlık, destek ve eğitim hizmeti veriyoruz. Her firmadan sorumlu teknik uzmanlarımız var, ve bu uzmanlar firmanıza Bilgi ve İletişim Teknolojileri konusunda üst seviye danışmanlık hizmeti veriyorlar. Genel teknoloji destek ihtiyaçlarınızda ise Teknoloji Çağrı Merkezimizi arayarak uzmanlık alanına göre eğitimli ve sertifikalı teknik asistanlarımızdan destek hizmeti alıyorsunuz. Bu kapsam ve modelde bir hizmet dünyada sayılıdır” şeklinde hizmeti özetledi.
1 COMMENT
  1. Zehra zaim
    31 Ağustos 2020 Cevapla

    Servisinize tadilat için telefon göndermiştik.markasi Alcatel pop4 7070x ürünü kargoyla yurtiçi kargoyla gönderdik fakat aynı şekilde geri gönderildi.nereye göndermemiz veya nasıl bir yol izlememiz gerekiyor

LEAVE A COMMENT