TeknoSOR müşterilerine ayrıcalıklı akıllı telefon tamir ve teknoloji destek hizmetlerini tek noktadan sunuyor

 

Türkiye’de öncü kişisel teknolojiler destek hizmetleri veren TeknoSOR birey ve kurumsal müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı koşullarda akıllı cep telefonu bakım, onarım, tamir ve teknoloji destek hizmetlerini tek noktadan sunuyor.

Garanti dışı teknik destek, tamir ve onarım taleplerinde yenilikçi ve çağdaş hizmet anlayışı ile hizmet veren TeknoSOR, cihaz arıza tespitinden, tamir ve tamir sonrası destek hizmetlerine kadar tüm süreçlerde müşteri ile kesintisiz iletişim ve bilgi aktarımı yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.

CallFix ve TeknoDestek paketi sahiplerine orjinal yedek parça ve işçilik ücretlerinde cazip indirim oranları uygulayarak, müşterilerine ekonomik çözümler sunuyor.

TeknoSOR’un sunduğu hizmetler sayesinde tüketiciler sadece arıza tamir onarım konusunda değil, akıllı telefonlarını kullanırken yaşadıkları tüm yazılımsal problemler için de 365 gün 7×16 destek alabiliyorlar.

1 COMMENT
  1. Kutay
    19 Eylül 2016 Cevapla

    S7 edge cihazimi vodafon bayisi bu site uzerinden durumunu sorgulayabikecegimi soyledi ancak cihazmiin imei kodunu yazabilecegim bir sorgulama ekrani bulamiyorum eger biyle bir hzimetiniz mevcutsa lutfen link olarak mail adresme donus yapin saygilarimla iyi calismalar

LEAVE A COMMENT